LilyPad, dikilebilir ürünler alanında büyük bir kitleye sahip olan oldukça kullanışlı ve çok yönlü bir üründür. Kıyafetlerinize, çanta veya kumaşa, kısaca dikilebilir herhangi bir kumaşa LilyPad dikerek kullanabilirsiniz.
 
Ürün üzerinde Arduino Leonardo ve Micro kartlarında yer alan ATmega32u4 işlemcisi bulunmaktadır ve Arduino bootloaderi yüklüdür. Bu sayede bilgisayara doğrudan USB ile bağlanarak Arduino IDE'si üzerinden programlanabilir. Ayrıca kart üzerinde 1S LiPo batarya bağlantısı için JST-PH soket bulunmaktadır. LiPo batarya, kart üzerinde bulunan şarj devresi sayesinde USB üzerinden şarj edilebilir (kart üzerindeki switch'in CHG konumunda olması gereklidir). ATmega32u4 işlemcisi kullandığından kart, bilgisayara klavye veya fare gibi çevre birimleri olarak tanıtılabilir. LilyPad'in etrafına giriş çıkış pinleri sıralanmış şekildedir. Bu sayede kıyafet ya da kumaşa kolay bir şekilde dikilebilir. Dikim işlemi için iletken iplik kullanılması işleri oldukça kolaylaştıracaktır.
 
 
 
LilyPad'in ürünleri ile kullanılabilir bir çok modül de bulunmaktadır. LED, switch, pil yuvası ve buton ürünlerinin de tümü dikilebilir şekildedir. Bu ürünleri incelemek için tıklayınız.
 
Özellikleri:
  • 50mm genişliğinde dikilebilir bağlantı noktaları
  • 0,8mm ince PCB
Dokümanlar: 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

LilyPad Arduino USB (ATmega 32u4 işlemcili)

  • Ürün Kodu: 14660
  • Stok Durumu: SadeceÖnSipariş(WhatsapptanUlaş)
  • ₺368,57TL

  • Vergiler Hariç: ₺312,35TL

Etiketler: LilyPad Arduino USB (ATmega 32u4 işlemcili)

256bit
100guvenilir
hızlıteslimat
iade grantisi