Raspberry Pi Media Center Kiti Nedir?

Eski veya yeni tüm televizyon, monitor veya ekranlarınızı film, video, televizyon izleyebileceğiniz, müzik dinleyebileceğiniz, retro oyunları oynayabileceğiniz ve Spotify, Google Drive, YouTube gibi 35.000'den fazla eklenti ile özelleştirerek kullanabileceğiniz bir eğlence paketidir. Media center seti tak-çalıştır yapıdadır. Evinizi eğlence merkezine dönüştürmek için daha iyi bir seçenek yok! Bu set sayesinde çok uygun fiyata evinizi eğlence merkezine dönüştürebilirsiniz.. 


Neler yapılabilir?

Media Center ile filmlerinizi organize edebilir, kapak görsellerini ve altyazılarını otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. 1080p çözünürlükte fimlerin tadını çıkartabilirsiniz.

Canlı TV özelliğini kullanarak IPTV yayınlarını seyredebilirsiniz. 

RetroPie ve set içerisinden çıkan oyun kolu ile birlitke Playstation, Nintendo, Atari gibi retro oyun platformlarındaki oyunları oynayarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. 

RetroPie ve set içerisinden çıkan oyun kolu ile birlitke Playstation, Nintendo, Atari gibi retro oyun platformlarındaki oyunları oynayarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. 

Kimler İçin?
Eski televizyonlarını akıllandırmak isteyen, yeni nesil televizyonlarını çok yetenekli media center özelliği kazandırmak isteyen herkes bu seti tercih edebilir. Eğlence paketinin kurulumunda ve kullanımında herhangi bir tecrübeye ihtiyaç yoktur. 

Film ve video izlemeye düşkün olup bunları organize etmek isteyenler, resim ve müziklerini organize etmek isteyenler ve bunların hepsine tek bir noktadan ulaşmak isteyenler mutlaka bu seti tercih etmeliler. 

Eğlence paketi içeriği sayesinde her aile üyesine hitap etmekte. Aileniz ile birlikte film izleyebilir, annelerimiz dizilerini buradan takip edebilir ve içerisinde kurulu RetroPie yazılımı sayesinde ailemizin küçük fertleri oyun oynayabilir :)  Raspberry Pi Media Center ailenizin eğlence paketi olacak!

Film izlemeyi sevenler, YouTube üzerinde vakit geçirenler, resim ve müziklerini bir arada tutup anında ulaşmak isteyenler, retro oyunlara düşkün oyun oynamayı sevenler ve hatta istenildiği taktirde Raspberry Pi kartının elektronik ve kodlama kısmında geliştirmeler yapabildiğiniz için yazılımcı ve elektronikçiler de tercih edebilir. 

Hangi cihazlar ile kullanılabilir? Eski televizyonlarını değiştirmeyin! Akıllandırın! 

Media center üzerindeki HDMI çıkış sayesinde günümüzde kullanılan birçok televizyon veya monitör ile kullanabilirsiniz. Eğer kullanacağınız cihaz HDMI bağlantı dışında bir bağlantı kullanıyor ise DVIVGA veya RCA dönüştürücüler ile cihazınız ile uyumlu hale getirebilirsiniz. 

Evinizde veya ofisinizde atıl kalmış monitörler, akıllı özelliği bulunan veya bulunmayan televizyonlar, günlük kullanmak istediğiniz ekranlarda ve hatta tüplü televizyonlarınızı bile bu set sayesinde akıllı bir media center’a dönüştürebilirsiniz. Masraf yapmadan çok yetenekli bir media center’a sahip olmuş olacaksınız. 

Bu set sayesin de artık televizyonlarınız eskimeyecek! 

Ürün İçeriği:

Önemli Not: Set içerisinde media center ile kullanacağınız ekran bulunmamaktadır.  


Media Center'ınızı Temalar ile Özelleştirin!

Media Center içerisinde binlerce tema arasında size uygun olanı seçip hemen uygulayabilirsiniz. Bu temalar arasında ünlü film karakterlerinden Minecraft'a kadar her şey var :) 

Raspberry Pi Media Center Film

IPTV Nedir? Bu Kitle İzleyebilir Miyiz? (Yasal mı?)

IPTV internet üzerinden televizyon kanallarını izlemenizi sağlayan bir sistemdir. IPTV izleyebilmek için gerekli cihazı almanız gerekmektedir. Bu cihazlara para vermeden Raspberry Pi Media Center Seti ile IPTV’yi rahatlıkla izleyebilirsiniz. IPTV, mevcut kanalların internet üzerinden yayınlanmasıdır. Şifresiz kanalları izleyerek yasal olarak kullanabilirsiniz. 

OSMC (Open Source Media Center) nedir?

OSMC açık kaynaklı,ücretsiz bir media center işletim sistemidir. Raspberry Pi, Vero ve Apple TV ile uyumludur.

Kodi (XBMC) Nedir?

Kodi Windows, Mac OS, iOS, Android ve Linux işletim sistemleri üzerinde çalışabilen açık kaynaklı ve ücretsiz bir media center yazılımıdır. Eğlence paketinin içerisinde gelen SD kartta kurulu olarak gelmektedir. Tüm medyalarınızı bir arada tutmak, organize etmek, dilediğiniz zaman kullanmak için ideal bir yazılımdır. İçerisindeki eklentiler sayesinde film hakkında bilgilere, altyazılara ve kapak görsellerine kolayca ulaşabilirsiniz. 

RetroPie Nedir?

Retro Pie Logosu
RetroPie Raspberry Pi kartınızı bir retro oyun konsoluna dönüştürmenize izin verir. Playstation, Nintendo, Atari veya klasik PC oyunlarını oynayabilirsiniz. Eğlence paketinde RetroPie, SD kart içerisinde kurulu gelmektedir. Kodi Media Center açıldıktan sonra içerisinden geçiş yapabilirsiniz. RetroPie içerisine oyunları kendiniz yüklemeniz gerekmektedir. Bunun için YouTube kanalımızdaki içeriklerimize göz atabilirsiniz. 

Setin içerisinden çıkan kolu kullanarak RetroPie’da doyasıya vakit geçirebilirsiniz. 

Retro Pie Oyun Görseli


Şimdi Eğlence Zamanı! 

Set içerisinden çıkan kitapçık ile çok kısa sürede kurulum yapabilirsiniz. Media Center’ın film, video, müzik, fotoğraf, tv gibi bölümlerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek isterseniz YouTube kanalımızdaki videolarımıza göz atabilirsiniz. 

Dokümanlar ve Faydalı Linkler:

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Raspberry Pi Media Center ve RetroPie Eğlence Paketi

  • Ürün Kodu: 17987
  • Stok Durumu: SadeceÖnSipariş(WhatsapptanUlaş)
  • ₺3.595,34TL

  • Vergiler Hariç: ₺3.046,90TL

Etiketler: Raspberry Pi Media Center ve RetroPie Eğlence Paketi

256bit
100guvenilir
hızlıteslimat
iade grantisi